Poznaj możliwości Gabinetu drWidget

Prosty i intuicyjny

GdW to czytelne ikony, przejrzyste menu i łatwy w obsłudze system wyposażony w osobistego asystenta, bezustannie gotowego udzielić Ci pomocy, kiedy w związku z użytkowaniem programu będziesz jej potrzebować.

Bezpłatny

Program GdW w pełnej wersji (z wszystkimi funkcjonalnościami) wraz z pakietem dodatkowych usług serwisowych otrzymujesz za darmo i na jasnych zasadach. Korzystanie z programu nie wiąże się z koniecznością ponoszenia przez Ciebie jakichkolwiek kosztów.

Bezpieczny

Wysoki poziom ochrony informacji zawartych w bazie danych gwarantuje firma LekSeek Polska. Żeby zapewnić Ci najwyższe standardy bezpieczeństwa cały system jest regularnie monitorowany, ściśle kontrolowany pod względem dostępu, a połączenia z bazą danych zawsze są szyfrowane.

Kompleksowy

GdW to program przeznaczony do zarządzania zarówno dużą przychodnią, jak i pojedynczym gabinetem. Moduły dedykowane lekarzom, pielęgniarkom lub całym działom (rejestracji, administracji) oraz możliwość dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb użytkownika powodują, że program jest kompleksowym i gotowym narzędziem do organizowania Twojej pracy.

Umożliwia rozliczanie się z NFZ

Program GdW umożliwia rozliczanie się z Narodowym Funduszem Zdrowia, co przekłada się na usprawnienie systemu polityki finansowej Twojego gabinetu lub całej placówki.

Zawsze aktualny

Aktualizacje oprogramowania odbywają się automatycznie. Nie musisz o nich pamiętać ani poświęcać na nie cennego czasu.

Kompatybilny

GdW zapewnia bezpłatny import bazy danych z innych programów, żebyś od pierwszego dnia używania aplikacji miał dostęp do wszystkich informacji o pacjentach.

Gotowy na e-zwolnienia i elektroniczne recepty

Realizując aktualne i przyszłe obowiązki ustawowe program GdW umożliwia wystawianie e-zwolnień oraz elektronicznych recept. Wszystko po to, żeby ułatwić Ci pracę, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji.

Spełnia standardy Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM)

Sposób wytwarzania, przechowywania i udostępniania dokumentacji medycznej, oferowany przez program Gabinet drWidget spełnia standardy EDM, opisane w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 21 grudnia 2010 r. Dzięki temu zrealizujesz wymogi prawne związane z prowadzeniem dokumentacji medycznej.

Zapewnia pomoc techniczną 24/7

Darmowy pakiet usług okołoproduktowych gwarantuje Ci pomoc techniczną związaną z oprogramowaniem GdW 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W razie jakichkolwiek problemów wystarczy jedno zgłoszenie.

Oszczędność czasu

Dzięki interaktywnemu grafikowi wizyt, obszernej bibliotece gotowych formularzy oraz szybkiemu dostępowi do wszystkich danych o pacjencie skrócisz czas na pojedynczą wizytę nawet o 10 minut.

Uniwersalny dostęp

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom system gwarantuje bezpieczny dostęp do aplikacji GdW z każdego miejsca na świecie, kiedy tylko chcesz.

Bezpłatne Systemy Informacji Medycznej LekSeek

Stale aktualizowana baza leków i interakcji, klasyfikacja ICD-10 i ICD-9, baza ChPL oraz baza kalkulatorów, norm i skal medycznych a także baza receptur... To wszystko i jeszcze więcej bezpłatnie dla Ciebie i Twoich pacjentów!

Funkcjonalność

  • Recepty
  • eZwolnienia
  • Zaświadczenia
  • Zalecenia

Wystawianie recept

Gabinet drWidget w bardzo prosty sposób umożliwia wystawianie i drukowanie recept lekarskich, zgodnie z wytycznymi NFZ oraz obowiązującymi przepisami.

Program jest zintegrowany z bazą leków, co znacznie skraca czas wystawiania recepty i powala ustrzec się błędów. Gdy tylko resort zdrowia umożliwi wystawianie e-recepty, Gabinet drWidget automatycznie dostosuje się do nowych funkcjonalności i pozwoli bardzo płynnie przejść do nowych rozwiązań.
Zobacz pełną funkcjonalność programu

Zobacz wersję demo

eZwolnienia

Koniec z tradycyjnymi, papierowymi zwolnieniami. Od przyszłego roku zastąpią je e-zwolnienia. Program Gabinet drWidget jest dostosowany do tych nowych rozwiązań.

Z e-zwolnień będzie można korzystać od 2016 r., przy czym do końca 2017 r. będą jeszcze funkcjonować oba systemy. Później, w myśl nowych przepisów, zwolnienia papierowe będą mogły być wystawiane tylko w przypadku wizyt domowych lub braku dostępu do internetu.
Zobacz pełną funkcjonalność programu

Zobacz wersję demo

Zaświadczenia

Program Gabinet drWidget umożliwia bardzo szybkie i w pełni spersonalizowane wystawianie zaświadczeń lekarskich dla lekarzy wszystkich specjalizacji.

Dzięki intuicyjnej obsłudze i zastosowanym rozwiązaniom informatycznym, proces ten nie zabiera dużo czasu i ułatwia codzienną pracę lekarza.
Zobacz pełną funkcjonalność programu

Zobacz wersję demo

Zalecenia

Dzięki programowi Gabinet drWidget można w szybki i przejrzysty sposób przygotować i wydrukować zalecenia dla pacjentów.

Rozbudowane i bardzo intuicyjne funkcje aplikacji, pozwalają na skrócenie tego procesu do minimum z jednoczesnym dbaniem o jakość i rzetelność przekazywanych informacji.
Zobacz pełną funkcjonalność programu

Zobacz wersję demo

Załóż darmowe konto

Brak ukrytych kosztów.

Zarejestruj